Zaimo

Zaimo to szybka, ratalna pożyczka pozabankowa, która może wynieść nawet 10 000zł ze spłatą nawet w 24 miesięcznych ratach. Zaimo.pl należy do Kredito24 Polska Sp. z o.o. – jednak pożyczkę możesz otrzymać tutaj i tutaj jednocześnie. Procedura otrzymania pożyczki jest bardzo prosta, formularz pożyczkowy jest znany z Kredito24, więc nie powinno być z nim problemu. Nawet jeśli pierwszy raz wnioskujesz w tej firmie o pożyczkę, to formularz jest bardzo intuicyjny, że wypełnienie jego nie powinno zająć więcej niż 10 minut. Pożyczkę na swoje konto możesz otrzymać nawet w ciągu 15 minut od otrzymania decyzji (firma wysyła przelewy za pomocą pośrednika, który wykonuje natychmiastowe przelewy międzybankowe), więc pożyczkę możesz mieć na koncie nawet w późnych godzinach wieczornych.

zaimo_panelDo otrzymania pożyczki będą potrzebne tylko podstawowe informacje, dane osobowe z dowodu osobistego, informacje o zatrudnieniu (bez przesyłania zaświadczeń) oraz numer telefonu, a także numer rachunku bankowego na który zostanie przelana pożyczka. Weryfikację swojego konta bankowego możesz wykonać na dwa sposoby: 1) poprzez tradycyjny przelew 1 grosza na rachunek Zaimo lub 2) poprzez AutoKonnekt, który polega na połączeniu się z Twoim bankiem i automatycznemu zweryfikowaniu poprawności danych podanych we wniosku.

oferta_zaimoKwota pożyczki jak i warunki są przygotowywane dla każdego klienta osobno, na podstawie danych podanych we wniosku. Dlatego wielkość pożyczki może zależeć od tego ile zarabiasz, od kiedy, jaka jest Twoja sytuacja obecna finansowa itp. Dlatego też nawet jeżeli wnioskujesz o większą kwotę to nie dostaniesz od razu odmowy (ze względu na brak zdolności finansowej), tylko Zaimo zaoferuje Ci inną kwotę, masz wtedy 10 minut na akceptację proponowanej kwoty, jeśli ją zaakceptujesz pieniądze znajdą się w ciągu najbliższych kilkudziesięciu minut na koncie.

Weź pożyczkę w Zaimo

One thought on “Zaimo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *